FeiyuTech Vimble 2 stabilisaator

  • Хобби
  • Pärnu, Пярнумаа
  • Добавлено: 09.05.2021
10€ / день
Могу предоставить транспорт на место
This item is inactive

Nutitelefonide videosalvestuse kvaliteet on tänasel päeval väga hea, aga käest filmides ei jää video sageli nii sujuv nagu sooviks. Stabiilsete kaadrite saavutamiseks tuleb appi võtta eraldi vidin, milleks on stabilisaator ehk gimbal.

Üheks selliseks on populaarne FeiyuTech Vimble 2.

Selle külge saad kinnitada nutiseadme (laius 5,5-8 cm) ja hakata koheselt salvestama professionaalseid videoid. Juhtkang annab sulle 320-kraadise kontrolli stabilisaatori pöörleva ja kallutava telje üle. Vimble 2 on varustatud uudse pikeneva teleskoopvarrega, mille horisontaal- ja vertikaalasendit saad kiirelt vahetada – nii on lihtsam teha selfie’sid või Instagram & Facebook live-videoid.

Seade on varustatud integreeritud akuga, mis kestab kuni 5 tundi järjest ning tänu Bluetooth ühendusele on telefoni kontrollimine imelihtne ja Vicool rakendus pakub mitmeid foto- ja videofunktsioone nagu näo või objekti jälgimine.

Rentides meilt FeiyuTech Vimble 2 stabilisaatori on komplektis lisaks stabilisaatorile veel laadimisjuhe, ühenduskaabel telefoni laadimiseks stabilisaatori kasutamise ajal, randmepael, tripod statiiv ning juhendid seadme kasutamiseks.

User avatar
ohvdigital Присоединился: 08.05.2021

Вы уверены, что хотите удалить объявление? Это действие необратимое.

Вы уверены, что объявление нарушает правила сайта и хотите сообщить о нем администратору?